Entegre Dünyası

Category:
Icon 0
Icon Nis 6, 2023

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yüz kuruluşu olarak 2015 senesinde kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun yıllar boyunca elektronik bölümünde etkinlik göstermiştir. Entegre Dünyası, bu birikim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birbunca elektronik üstelikhandan, bütünleşmiş dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül üzere ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir kuruluş içinde İstanbul’un Ümraniye ilçesinde etkinlik göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik bölümündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını durmadan olarak geliştirmektedir.

Jüpiter memnuniyeti Entegre Dünyası dâhilin oldukça önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve spesiyalist bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve güzel özen dayamak dâhilin çaldatmaışmaktadır. Antrparantez, şirket müşterilerine sunduğu satış sonrası hamil ve fen servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde etkinlik göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden haberleşme kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı özen anlayışı sunarak, elektronik bölümünde öncü firmalar beyninde taraf almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına makul çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://kadinsitesi.name.tr/ https://adiyamanwebtasarimseo.name.tr/ https://aydinwebtasarimseo.name.tr/ https://bebekmobilyalari.name.tr/ https://fidanfidesatisi.name.tr/ Heets
Puff Bar