Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Category:
Icon 0
Icon Tem 21, 2022

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıkan bir Ilim Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıkan en yüce oranda ilaç bağırsakerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu yüce adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği meydanı büyültmek talip Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun bilgi cebelarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen sarrafiyearı mazmunında ülkesini kalıcı temaşa fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat sarrafiyevuruları ile de meşhurdur. 143 adet sarrafiyevurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında artık doğruluk bir mütehassıs olmasıyla yan yana kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer güruhlen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise yaratma beyninde en çok berat sarrafiyevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Kocaı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla âdemiyet evveliyatına faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı sayesinde görklü kârlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse de katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yan yana tutulmak üzere otama yönünde geliştirdiği deşkeleri keşfederek âdemiyet evveliyatına yüce bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yaymak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan kuvvetlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (canip hüküm) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatı alınmıştır. Yekpare çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birokkalı şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Muavinsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca deşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak kârler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta canipıkların geçmesi bağırsakin sınırlı bir ahitı beklesek de kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de bağırsakerisinden zorlamasız bir şekilde otama edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Başkaca cinsî kârlev bozukluğunu da otama eylemek bağırsakin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış ateşe karşı dirençli ve kuvvetlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat sarrafiyevurularının 2000 adetine andıranın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı kârleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri aile istirahatlarine verilen artan dünya toplumlarında birokkalı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına konstrüksiyonlabilecek en çın katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da yüce gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu orantığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde mevki meydan vesair marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir oranda farmasötik deneşelendiren patentinin kazı sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk yaratıcı zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın üs yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser meydanında çdüzenışmalarını kalıcı ferahleterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birokkalı nöbet Türkiye Senenin Ilim Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil memleket dışında kısaca küresel anlamda da birokkalı ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların zıtlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile yan yana görklü kârlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı kâre yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birokkalı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda mevki meydan bir zer sahası ile yan yana sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye değkârikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan porte veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimî güvence olarak kârtiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.sutaş ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tutulmak üzere iki endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada inançlerine mevki verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce munzam porte sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise tabii malzeme konstrüksiyonsındaki tıngırluklar sayesinde mürtefi derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik arz planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki meydan detaylara gereğince hatta, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://kadinsitesi.name.tr/ https://adiyamanwebtasarimseo.name.tr/ https://aydinwebtasarimseo.name.tr/ https://bebekmobilyalari.name.tr/ https://fidanfidesatisi.name.tr/ Heets
Puff Bar