Pembetilki.com: Penis Pompası

Category:
Icon 0
Icon Haz 3, 2022

Erkeklik çelimlendirme ürünleri, hasetmüzde çok şanlı bir piyasa haline geldi. 2019’da 200 milyon dolar değerinde iken ve 2030’un ahir bir milyara ulaşması bekleniyor. Bu sıçramayı, 21. yüzyılda mühendislik alanlarındaki ilerleme bile desteklese bile kükremek kayarı ereksiyon bozuklukluklarının (ED) tedavisi için tıbbi olarak da onaylanmış bir alet olan penis pompalarına ilgilendiren. Bu, ereksiyon problemini herhangi bir ilaç veya operasyon olmadan düzeltmek için elimizdeki bir numara seçenektir. Kılgı kolaylığı ve patetik sonuçlar, bu aletleri dünyadaki birşunca er tarafından yeğleme edilen bir şık haline getirdi. Penis pompasını, ED’yi düzeltmek için terapötik bir çatlakç olarak kullanabileceğiniz kabil ereksiyonu çelimlendirmek için bir penis alıştırma aracı olarak da kullanabilirsiniz. Bu aletlerden birini almadan önce şu sual akla geliyor, penis pompası meselee nimyor mu? O halde bu soruya yanıt vermeye ve piyasadakilerden size en amelî ürünü bulmaya çkırmızıışkurum. Daha çokça oyalanmadan başlangıçlayalım.

Penis pompası veya vakum pompası, terapötik değeri olan bir er çelimlendirme aletidir ve suni bir ereksiyon halk etmek için kullanılır. Penise hun pompalamak için bir vakum kuvveti kullanılır. Bayağıda tafsilatlı açıklama mevdutir. Penis pompası üreten çok adetda bellik var ve kimiları modellerinde vakum tesis etmek için cazibe adına akarsu kullanır. Bu ürünlere hidro-pompa denir. Bu alet penis üzerine takılmışr ve içindeki cazibe/akarsu, menfi basınç şu demek oluyor ki vakum tesis etmek için dışarı pompalanır. Vakum pompaları, yumuşak ile vasat derecede ereksiyon bozukluğu olan zevat için yararlıdır ve enteresantir, hastaların çoğunda yalnızca vasat derecede ereksiyon bozlukluğu görülür. Antrparantez, doktorların çoğu, ereksiyon bozlukluğu tedavisinde güvenli uygulaması hasebiyle kimyevi dermanlardan ziyade vakumlu penis pompası önermektedir. Aşırı güçlük bir işlem gerekmez, sertleşmek yalnızca 10-15 zaman sürer, yüz etkisi yoktur, ağrı yoktur ve bununla beraberinde fazladan ilaca da ihtiyacınız yoktur.

penis pompası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://kadinsitesi.name.tr/ https://adiyamanwebtasarimseo.name.tr/ https://aydinwebtasarimseo.name.tr/ https://bebekmobilyalari.name.tr/ https://fidanfidesatisi.name.tr/ Heets
Puff Bar