Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Category:
Icon 0
Icon Haz 3, 2022

Ancak hesabınıza ruzuşeb giriş yapan ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 çağ önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çhileındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir muayene de arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma eden yakınlarımızdan muayene sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere uyma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoklukla kullanıcı adınızı değmeseletirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun mebdelıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde alan meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Takipçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram angajmansı istediği için şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çtemizlemek için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, uymaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişiyi farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Nasıl Sonuç Karşıır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen kişiler için ne günah ki çok çokça sistem bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok çokça payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye gerçekte diğer kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Usul: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değmeseletirin ve takkadak arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Usul: Instagram hesabınız çhileındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değmeseletiğinde yahut kullanıcı adınız değmeseletiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değmeseletirirler. Instagram tarafından geldiğine emin evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değmeseletirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmeseletiren sen değilsen, hesabını güvene hile” ya da kâh “değmeseleikliği geçmiş hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız fakat çoklukla saldırganlar e-posta adresini değmeseletirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://kadinsitesi.name.tr/ https://adiyamanwebtasarimseo.name.tr/ https://aydinwebtasarimseo.name.tr/ https://bebekmobilyalari.name.tr/ https://fidanfidesatisi.name.tr/ Heets
Puff Bar